Location : Home > S > SFV15R-2STE1LF
SFV15R-2STE1LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09653616711 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
D38999/20FC8AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
JR13WCCA-10(71) Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN STRAIN RELIEF JR13 10MM
C48-13R14-15P-106 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 15C 15#20 PIN RECP
DJT16F21-41SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
2007464-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN CAGE&HEAT SINK SGL PORT
97-3108B24-5P-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 PIN PLUG
97-3107A22-14SY-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 19C 19#16 SKT PLUG
C48-10R8Y2S-406 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 2C 2#20 S BY RECP LC
67997-106HTLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
67997-106HTLF Amphenol FCI 147160 2016+ BERGSTRIP .100 DR STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
67997-106HTLF IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1804830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1804830000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1804830000 Weidmuller 157010 2016+ SL-SMT 3.50/15/180LF 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
995451 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers LPAQB6
0010845061 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
1546589-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
1546589-1 IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-87-110-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-87-110-41-001101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-87-110-41-001101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
86130103130355AELF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 10POS GOLD S/R
116-87-314-41-004101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
116-87-314-41-004101 Preci-Dip 157200 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-87-314-41-004101 Preci-Dip 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172-015-181-011 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder