Location : Home > S > SFV12R-2STE1LF
SFV12R-2STE1LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AIBC2-32-73SC Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 46C 46#16 SKT RECP BOX
CTV06RW-25-4SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 56 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
KJB7T23W55PCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
SSW-137-01-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
K3601-91 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Gray
K3601-91 Harwin Inc. 157520 2016+ POWER CONNECTOR FEMALE HOUSING Unitronix Electronics Limited
K3601-91 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
K3601-91 NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395232912 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)