Location : Home > S > SFP44S10K238B-F
SFP44S10K238B-F
Share on FacebookShare on Facebook
SFP44S10K238B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SFP44S10K238B-F Film Capacitors 10uF 440Vac 1.75 Round Case 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SFP44S10K238B-F CAP FILM 10UF 440VAC QC TERM 584000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SFP44S10K238B-F CAP FILM 10UF 440VAC QC TERM 1239200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SFP44S10K238B-F CAP FILM 10UF 440VAC QC TERM 579200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com