Location : Home > S > SFA44S7.5K288B-F
SFA44S7.5K288B-F
Share on FacebookShare on Facebook
SFA44S7.5K288B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SFA44S7.5K288B-F Film Capacitors 7.5uF 440Vac 1.25 Oval Case 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SFA44S7.5K288B-F ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SFA44S7.5K288B-F CAP FILM 7.5UF 440VAC QC TERM 593500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SFA44S7.5K288B-F CAP FILM 7.5UF 440VAC QC TERM 1248700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SFA44S7.5K288B-F CAP FILM 7.5UF 440VAC QC TERM 588700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com