Location : Home > S > SFA0.63BK
SFA0.63BK
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFC1.00RD50 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving 1" FR SI FLEX GLASS RED 50'
UZR1A330MCL1GB Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
UZR1A330MCL1GB Nichicon 150400 12+ CAP ALUM 33UF 10V 20 SMD Evergreen Electronics Co.,Ltd
UZR1A330MCL1GB Nichicon 491300 1532+ CAP ALUM 33UF 20 10V SMD Alphatek Technology Limited
UZR1A330MCL1GB Nichicon 596500 NEW RoHS CAP ALUM 33UF 20 10V SMD FindCores Electronics Inc.
UZR1A330MCL1GB nichicon 46022 17+ SMD-2 EKT Electronics Co., Ltd
FREC4X4OR Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories CABLE DUCT END CAP
FREC4X4OR IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FREC4X4OR NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KMH10VN273M25X40T2 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP
KMH10VN273M25X40T2 95500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
KMH10VN273M25X40T2 N/A 74800 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
UPW2E220MHH Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
UPW2E220MHH Nichicon 80,000 2013+ CAP 22UF 250V ELECT PW RADIAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW2E220MHH Nichicon 686700 NEW RoHS CAP ALUM 22UF 20 250V RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
MAL213246222E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2200UF 25V AXIAL
MAL213246222E3 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
25ML10MEFC4X5 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
25ML10MEFC4X5 IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
25ML10MEFC4X5 Rubycon 1222200 2015+ CAP ALUM 10UF 20 25V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
25ML10MEFC4X5 Rubycon 88450 2015+ CAP ALUM 10UF 20 25V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
25ML10MEFC4X5 Rubycon 88450 2015+ CAP ALUM 10UF 20 25V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCY2D121MHD6 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 120UF 20% 200V RADIAL
UCY2D121MHD6 N/A 85600 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
UCY2D121MHD6 N/A 88870 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
UCY2D121MHD6 nichicon 78096 15+ DIP-2 Andy (International) Electronics Ltd
885012006056 Capacitors Ceramic Capacitors 68pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)