Location : Home > S > SEK470M250ST
SEK470M250ST
Share on FacebookShare on Facebook
SEK470M250ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SEK470M250ST CAP ALUM 47UF 20 250V RADIAL 1518800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SEK470M250ST 649652 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
SEK470M250ST CAP ALUM 47UF 20 250V RADIAL 88590 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SEK470M250ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 250V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R-9 Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection BUILDING RISER CLOSURE KIT 9"