Location : Home > S > SEK470M160ST
SEK470M160ST
Share on FacebookShare on Facebook
SEK470M160ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SEK470M160ST RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SEK470M160ST CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 703500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SEK470M160ST CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 598300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SEK470M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 160Volts -40C +105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SEK470M160ST CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 1329800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SEK470M160ST CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 97950 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com