Location : Home > S > SEK330M160ST
SEK330M160ST
Share on FacebookShare on Facebook
SEK330M160ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SEK330M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 160Volts -40C +105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SEK330M160ST CAP ALUM 33UF 20 160V RADIAL 139310 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SEK330M160ST CAP ALUM 33UF 20 160V RADIAL 241540 Cornell Dubilier Electronics ( 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SEK330M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 160Volts -40C +105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SEK330M160ST CAP ALUM 33UF 20 160V RADIAL 156959 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com