Location : Home > S > SEK221M010ST
SEK221M010ST
Share on FacebookShare on Facebook
SEK221M010ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SEK221M010ST RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SEK221M010ST CAP ALUM 220UF 20 10V RADIAL 603400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SEK221M010ST CAP ALUM 220UF 20 10V RADIAL 97790 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SEK221M010ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 10Volts -40C +105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd