Location : Home > S > SEK220M025ST
SEK220M025ST
Share on FacebookShare on Facebook
SEK220M025ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SEK220M025ST CAP ALUM 22UF 20 25V RADIAL 1342500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SEK220M025ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25V 22uF ELEC RADL 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SEK220M025ST RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk