Location : Home > S > SEIFCX-10
SEIFCX-10
Share on FacebookShare on Facebook
SEIFCX-10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GMA.2B.080.RA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories BEND RELIEF 8.0MM BLUE
0855135004 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 4P4C VERT UNSHLD
2M803-002-06ZNU9-200PN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 6C 4#23 2#16 PIN PLU THRD
2M801-008-16M8-28PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 8C 8#20HD PIN PLUG THRD
MS25042-12D Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN BACKSHELL
TXR40AB00-1816AI Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN BACKSHELL ADPT SZ 19F OLIVE
MS3476L18-30AW Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 30 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
1715651002 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ZQSFP+ CONN 2X1 LGT PIPE
747946-5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Discrete Wire
1091160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole