Location : Home > S > SE10DG-M3/I
SE10DG-M3/I
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5914CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 1.5W DO204AL
LSM845J/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 8A DO214AB
LSM845J/TR13 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LSM845J/TR13 NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N4004GPE-E3/91 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
C905379600 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 3-20 AWG
C905379600 KEMET 41000 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C905379600 KEMET 87350 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C905379600 Weidmuller 147270 2016+ CONN TERM BLOCK W/BOLT 18.2MM Unitronix Electronics Limited
OQ11055000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OQ11055000J0G Amphenol FCI 147060 2016+ 762 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ11055000J0G IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ11055000J0G NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PV14-10R-M original 40214 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
PV14-10R-M PANDUIT/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
PV14-10R-M PANDUIT/WSI 10000 17+ stander package Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PV14-10R-M Semiconductor 19855 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
OQ08542000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ08542000J0G Amphenol FCI 157330 2016+ 508 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ08542000J0G IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ08542000J0G NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1827017 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1827017 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1827017 Phoenix Contact 298650 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VJ07015000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
VJ07015000J0G Amphenol FCI 147470 2016+ 500 TB RIS CLA 90D STACK Unitronix Electronics Limited
VJ07015000J0G IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ07015000J0G NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1928314 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board Through Hole
1928314 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1928314 Phoenix Contact 147470 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1928314 Phoenix Contact 298070 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1735875 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
1735875 N/A 38 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1735875 Phoenix Contact 147870 2016+ PC TERM BLOCK 2POS 10MM Unitronix Electronics Limited
1735875 Phoenix Contact 298670 2016+ PC TERM BLOCK 2POS 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2602-0-17-15-30-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit, Knurled