Location : Home > S > SDZT15R8.2
SDZT15R8.2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445W22G20M00000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À20ppm Crystal 30pF 40 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
T37005-01-0 Curtis Industries 157380 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T37005-01-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37005-01-0 NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7111251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTV7111251 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7111251 NEW 78870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7111251 On Shore Technology Inc. 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
VM08350200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM08350200J0G Amphenol FCI 157420 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
VM08350200J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM08350200J0G NEW 88570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MC-405 32.7680K-C3: ROHS Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À20ppm Crystal 18pF 50 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MC-405 32.7680K-C3: ROHS EPSON 140090 17+/18+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MC-405 32.7680K-C3: ROHS EPSON 42315 1538+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD Alphatek Technology Limited
MC-405 32.7680K-C3: ROHS EPSON 57739 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MC-405 32.7680K-C3: ROHS EPSON 77750 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9511920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
9511920000 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9511920000 Weidmuller 157130 2016+ PCF 5.00/15/135 3.5SN OR BX Unitronix Electronics Limited
HG13208000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
HG13208000J0G Amphenol FCI 147750 2016+ 750 TB SPRING CLAMP 45D Unitronix Electronics Limited
HG13208000J0G IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HG13208000J0G NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150545-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 20-24 AWG Crimp Connector Non-Insulated
150545-1 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1217724-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated
277155-1 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Flat Sided, Tubular 2 AWG (Al), 4 AWG (Cu) Crimp
277155-1 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
277155-1 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
277155-1 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
53977-1 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud D-Shaped 2 AWG Crimp
53977-1 TE Connectivity AMP Connectors 147560 2016+ CONN RING D-SHAPE 2AWG #1/4 Unitronix Electronics Limited
53977-1 TE Connectivity AMP Connectors 289090 2016+ CONN RING D-SHAPE 2AWG #1/4 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com