Location : Home > S > SDS680R-153M
SDS680R-153M
Share on FacebookShare on Facebook
SDS680R-153M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDS680R-153M INDUCTOR PWR SHIELDED 15UH SMD 57559 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SDS680R-153M RoHS Compliant 39514 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SDS680R-153M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BUZ11_NR4941 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 50V 30A TO-220AB
BUZ11_NR4941 37665 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BUZ11_NR4941 IC 37371 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
510-6U Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK FOR PWR MOD/IGBT/RELAY
510-6U IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-6U S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
4201-000 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 10A Axial, Bushing