Location : Home > S > SDS130R-563M
SDS130R-563M
Share on FacebookShare on Facebook
SDS130R-563M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDS130R-563M standard package with RoHS 46770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
SDS130R-563M RoHS Compliant 39844 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SDS130R-563M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-10H-175-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
ATS-13G-190-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T412
PXT4403,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 40V 0.6A SOT89
PXT4403,115 40054 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
PXT4403,115 IC 38920 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
PXT4403,115 STOCK 46980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RS612-2-02 Filters Common Mode Chokes 13¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A (Typ) DCR 30 mOhm (Typ)
RS612-2-02 854679 13+ 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
RS612-2-02 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
RS612-2-02 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ CHOKE DIFFERENTIAL 13UH 2A VERT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com