Location : Home > S > SDS130R-104M
SDS130R-104M
Share on FacebookShare on Facebook
SDS130R-104M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDS130R-104M INDUCTOR PWR SHIELDED 100UH SMD 8000 API Delevan, Inc. (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SDS130R-104M 649652 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SDS130R-104M standard package with RoHS 46510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-12H-118-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-03H-105-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT T412
TLF9UAH202WR54K1 Filters Common Mode Chokes 2mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 540mA DCR 1 Ohm
TLF9UAH202WR54K1 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLF9UAH202WR54K1 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLF9UAH202WR54K1 Taiyo Yuden 63300 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
VS-VSKL56/16 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE THYRISTOR 60A ADD-A-PAK
VS-VSKL56/16 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKL56/16 NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IML3160AK-TR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223
IML3160AK-TR EXAR 21000 2016+ SOT-223 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
FDD1-17251EBHW3C-L56 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 48VDC WIRE
FDD1-17251EBHW3C-L56 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-03B-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-14A-85-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766
ATS-05D-123-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT T766
ATS-18H-62-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-09B-83-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB
ATS-19E-147-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
937-10MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.394" (10.00mm) Natural
937-10MM IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
108-683H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Inductor 32mA 23 Ohm Max 2-SMD
108-683H Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
108-683H Electronics 25621 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
108-683H STOCK 46810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4470-22F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 56¦ÌH Unshielded Molded Inductor 540mA 1.8 Ohm Max Axial
4470-22F Electronics 26849 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4470-22F IC 38490 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4470-22F RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4470-22F STOCK 43450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4232-682G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.8¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 294mA 2.4 Ohm Max 2-SMD