Location : Home > S > SDR7045-331K
SDR7045-331K
Share on FacebookShare on Facebook
SDR7045-331K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDR7045-331K RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SDR7045-331K SMD Power Inductors 10000 BOURNS 2013+ WLParts Electronics ltd
SDR7045-331K INDUCTOR 330UH 420MA SMD 57229 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TIP32B Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 80V 3A TO220AB