Location : Home > S > SDR2207-1R8ML
SDR2207-1R8ML
Share on FacebookShare on Facebook
SDR2207-1R8ML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDR2207-1R8ML INDUCTOR POWER 1.8UH 20 SMD 57609 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SDR2207-1R8ML RoHS Compliant 39944 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SDR2207-1R8ML 17+ 2000 BOURNS 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SDR2207-1R8ML RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-03E-160-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB
ATS-03G-105-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT T412
GPVOUS-0.020-00-0816 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL PAD 8"X16" .020" GP US
GPVOUS-0.020-00-0816 654789 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
GPVOUS-0.020-00-0816 654789 13+ fenkey electronics co.,ltd
GPVOUS-0.020-00-0816 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
GPVOUS-0.020-00-0816 8490 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
ATS-05G-167-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
ATS-16E-46-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-21G-118-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
ATS-19B-170-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-14F-196-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT
ATS-13A-184-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB
ATS-12G-149-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
5500.2105 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE PWR MED M80 3A QC
5500.2105 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24321 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M3 Brass 0.591" (15.00mm)