Location : Home > S > SDR1005-822KL
SDR1005-822KL
Share on FacebookShare on Facebook
SDR1005-822KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDR1005-822KL RoHS Compliant 39374 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SDR1005-822KL 649652 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SDR1005-822KL INDUCTOR 8200UH SMD POWER 62465 Bourns 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SDR1005-822KL 649652 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SDR1005-822KL RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TLF9UA302WR42K1 Filters Common Mode Chokes 3mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 420mA DCR 1.5 Ohm
TLF9UA302WR42K1 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLF9UA302WR42K1 NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLF9UA302WR42K1 Taiyo Yuden 99400 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
T7SH084084DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR FAST SW 400A 800V TO-200AB
T7SH084084DN IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T7SH084084DN NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPA80R310CEXKSA2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V TO-220-3
KFF6138A Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
KFF6138A CTS Electronic Components 93700 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
KFF6138A IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KFF6138A NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13F-125-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-13B-117-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
ATS-13F-46-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
ATS-17A-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
ATS-06D-99-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB
908-370 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.370" (9.40mm) Natural
9642.5300 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.984" (25.00mm) Natural