Location : Home > S > SDR1005-3R3M
SDR1005-3R3M
Share on FacebookShare on Facebook
SDR1005-3R3M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDR1005-3R3M SMD Power Inductors 10000 ETC 2013+ WLParts Electronics ltd
SDR1005-3R3M INDUCTOR POWER 3.3UH SMD 57399 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SDR1005-3R3M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AFB0912M Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 92X25.4MM 12VDC WIRE
AFB0912M Delta Product Groups 8000 16+ FAN BALL 12VDC 0.13A 1.56W Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AFB0912M Delta Product Groups 8000 16+ FAN BALL 12VDC 0.13A 1.56W Futune Electronics Co.Limitd
AFB0912M Delta Product Groups 8000 16+ FAN BALL 12VDC 0.13A 1.56W TPC Global Service Co.Ltd.
ATS-09A-158-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T766
144-E Fans, Thermal Management Thermal - Accessories PRECISION CLAMP
M505012V Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 50A 600V SCR CC
ATS-09A-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-15E-50-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
ATS-11D-152-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-04E-198-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT T412
ATS-09B-147-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
ATS-09B-57-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
PSD-12M-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Resting Mount Nylon 0.472" (12.00mm)
PSD-12M-01 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSD-12M-01 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C150X075YPC Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL INVNTRY CNTRL 1.5"X0.75"
C150X075YPC IC 36650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C150X075YPC NEW 89350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GPCMH-36BW Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling CARD MARKER GENERIC
GPCMH-36BW IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPCMH-36BW NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3090R-101K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100nH Unshielded Inductor 970mA 80 mOhm Max 2-SMD
3090R-101K Electronics 26149 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3090R-101K IC 38210 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3090R-101K ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3090R-101K STOCK 43070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MGV0603R47M-10 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Shielded Wirewound Inductor 17.5A 4.2 mOhm Max Nonstandard
MGV0603R47M-10 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MGV0603R47M-10 Laird 19500 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
MGV0603R47M-10 Laird 19500 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MGV0603R47M-10 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4307R-825K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2¦ÌH Shielded Molded Inductor 52mA 119 Ohm Max Axial
4307R-825K Electronics 27379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4307R-825K Electronics 27379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
74437349010 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 10A 6.5 mOhm Max Nonstandard
74437349010 Wurth 47070 1525+ INDUCTOR WW 1UH 10A SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
74437349010 Wurth 47070 1525+ INDUCTOR WW 1UH 10A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74437349010 Wurth 47070 NEW RoHS INDUCTOR WW 1UH 10A SMD FindCores Electronics Inc.
74437349010 Wurth 57309 2015+ INDUCTOR WW 1UH 10A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
24679129 Industrial Controls, Meters Accessories PNEUM ACTUATR 22MM RND PSHBN RED