Location : Home > S > SDR0906-100ML
SDR0906-100ML
Share on FacebookShare on Facebook
SDR0906-100ML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDR0906-100ML IN STOCK 36656 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
SDR0906-100ML INDUCTOR 10UH 2.1A SMD 47890 Bourns 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SDR0906-100ML INDUCTOR 10UH 2.1A SMD 62445 Bourns 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SDR0906-100ML 0.413 L x 0.413 W x 0.248 H (10.50mm x 10.50mm x 6.30mm) 8745 Bourns 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd