Location : Home > S > SDDR-92-A15
SDDR-92-A15
Share on FacebookShare on Facebook
SDDR-92-A15 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDDR-92-A15 2012+ 8000 SanDisk 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AI-3018-TWT-R Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 12V 30MM RADIAL
AI-3018-TWT-R IC 38552 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
AI-3018-TWT-R Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AI-3018-TWT-R PUI Audio, Inc. 8000 16+ BUZZER PIEZO 12VDC 30MM PCMNT SIMEN Electronics Co.,Ltd
LR03RS Battery Products Batteries Non-Rechargeable (Primary) BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
LR03RS IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LR03RS NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1591EFBK Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ABS BLACK 7.48"L X 4.33"W
1591EFBK IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1300610091 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CIRC CONN 4POS FMALE 6.56' CABLE
6374611-1 Cable Assemblies Fiber Optic Cables C/A 2.0MM SM LC-SC 1M1