Location : Home > S > SD53-220-R
SD53-220-R
Share on FacebookShare on Facebook
SD53-220-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SD53-220-R INDUCTOR SHIELDED 22.0UH SMD 57329 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SD53-220-R RoHS Compliant 39564 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SD53-220-R RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EEC0381B1-000U-A99 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
EEC0381B1-000U-A99 Sunon Fans 8000 16+ FAN BRUSHLESS 120X120X38MM 12VDC SIMEN Electronics Co.,Ltd
EEC0381B1-000U-A99 Sunon Fans 8000 16+ FAN BRUSHLESS 120X120X38MM 12VDC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEC0381B1-000U-A99 Sunon Fans 8000 16+ FAN BRUSHLESS 120X120X38MM 12VDC Global Thunder Electronics Co.,Ltd
EEC0381B1-000U-A99 Sunon Fans 8000 16+ FAN BRUSHLESS 120X120X38MM 12VDC TPC Global Service Co.Ltd.
PSMN2R9-30MLC,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 70A LFPAK33
PSMN2R9-30MLC,115 568749 13+ fenyang electronics co.,ltd
PSMN2R9-30MLC,115 25649 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PSMN2R9-30MLC,115 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSMN2R9-30MLC,115 NXP 157069 15+ MOSFET N-CH 30V 70A LFPAK33 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
74301-2-4039 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves GUARD,BASKET 300MM EC AX
CMT1-7-R Filters Common Mode Chokes 4.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.89A DCR 80 mOhm (Typ)