Location : Home > S > SD25-6R8-R
SD25-6R8-R
Share on FacebookShare on Facebook
SD25-6R8-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SD25-6R8-R INDUCTOR POWER SHIELD 6.8UH SMD 57639 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SD25-6R8-R RoHS Compliant 40054 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SD25-6R8-R RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VCA105-14IO7 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD THYRISTOR 1400V 105A ECOPAC2
VCA105-14IO7 IXYS 8000 2012+ MOD THYRISTOR 1400V 105A ECOPAC2 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VCA105-14IO7 N/A 80000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-21G-10-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
RD8147-25-1M3 Filters Common Mode Chokes 1.3mH @ 400Hz 4 Line Common Mode Choke Through Hole 25A (Typ) DCR 5.05 mOhm (Typ)
RD8147-25-1M3 465987 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
RD8147-25-1M3 465987 13+ fenyang electronics co.,ltd
RD8147-25-1M3 465987 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RD8147-25-1M3 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-18C-97-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
ATS-18D-85-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
ATS-08H-02-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
ATS-14D-120-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
ATS-02B-202-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X6MM XCUT T412
ATS-05F-171-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB
511R-4J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 200nH Unshielded Wirewound Inductor 2.185A 47 mOhm Max Axial