Location : Home > S > SD18-2R2-R
SD18-2R2-R
Share on FacebookShare on Facebook
SD18-2R2-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SD18-2R2-R standard package with RoHS 46490 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
SD18-2R2-R INDUCTOR POWER SHIELD 2.2UH SMD 57249 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SD18-2R2-R ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BUK626R2-40C,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 90A DPAK
BUK626R2-40C,118 IC 38850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK626R2-40C,118 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK626R2-40C,118 NXP 157599 15+ MOSFET N-CH TRENCH 40V 90A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BUK626R2-40C,118 NXP 677300 1525+ MOSFET N-CH TRENCH 40V 90A DPAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2N6384 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN DARL 60V 10A TO-3