Location : Home > S > SD14-2R5-R
SD14-2R5-R
Share on FacebookShare on Facebook
SD14-2R5-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SD14-2R5-R INDUCTOR POWER SHIELD 2.5UH SMD 57319 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SD14-2R5-R N/A 20000 COOPER 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
SD14-2R5-R 17+ 26600 COOPER 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PSMN5R2-60YLX Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V LFPAK56
ATS-16D-127-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T766
STL60P4LLF6 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 40V 60A 8POWERFLAT
STL60P4LLF6 ST 3000 2016+ Electronic Universe
TF1821VU-202Y2R0-01 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 85 Ohm
TF1821VU-202Y2R0-01 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TF1821VU-202Y2R0-01 TDK 959500 15+ DIP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ATS-12C-147-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
ATS-11G-44-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
HTSN-M3-10-6-2 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.394" (10.00mm) Black
HTSN-M3-10-6-2 NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3494 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #8-32 Aluminum 0.500" (12.70mm) 1/2"