Location : Home > S > SD14-220-R
SD14-220-R
Share on FacebookShare on Facebook
SD14-220-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SD14-220-R INDUCTOR POWER SHIELD 22UH SMD 57619 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SD14-220-R N/A 20000 COOPER 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
SD14-220-R ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-05B-37-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412
UB3C3-700 Fans, Thermal Management DC Fans FAN BLOWER 12X3MM VAPO 3VDC WIRE
SIHU7N60E-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 7A TO-251
SIHU7N60E-GE3 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIHU7N60E-GE3 Vishay Siliconix 139990 NEW RoHS MOSFET N CH 600V 7A TO-251 FindCores Electronics Inc.
SIHU7N60E-GE3 Vishay Siliconix 157639 15+ MOSFET N CH 600V 7A TO-251 Unitronix Electronics Limited
SIHU7N60E-GE3 Vishay Siliconix 262370 1538+ MOSFET N CH 600V 7A TO-251 Alphatek Technology Limited
DMP510DL-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 50V 0.18A SOT23
ATS-15B-72-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766
7446721027 Filters Common Mode Chokes 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 700 mOhm