Location : Home > S > SD12-331-R
SD12-331-R
Share on FacebookShare on Facebook
SD12-331-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SD12-331-R INDUCTOR POWER SHIELD 330UH SMD 57769 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SD12-331-R N/A 20000 COOPER 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
SD12-331-R 17+ 26600 COOPER 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13G-102-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412
IXFN64N60P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 50A SOT-227
IXFN64N60P IXYS 97500 2016 Module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IXFN64N60P Originalne 492100 12+ MODULE IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4715SL-07W-B59-D00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 119X38.4MM 48VDC WIRE
4715SL-07W-B59-D00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ 16+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4715SL-07W-B59-D00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ 16+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4715SL-07W-B59-D00 NMB Technologies Corporation 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
TXB2P-032-037ND Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks THERMAL LINK PRESSON NKL TO-5
TXB2P-032-037ND ELECTRONIC 27229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TXB2P-032-037ND N/A 125000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TXB2P-032-037ND originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-18E-01-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
MEA1210LD170 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel C = 17pF 100mA 0504 (1210 Metric), Array, 6 PC Pad
MEA1210LD170 TDK 20000 N/A N/A Hongkong Inductors Limited
MEA1210LD170 TDK 44000 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MEA1210LD170 TDK 44000 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ATS-19H-169-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
NFM3DCC220U1H3L Filters Feed Through Capacitors 22pF Feed Through Capacitor 50V 300mA 1205 (3212 Metric), 3 PC Pad
NFM3DCC220U1H3L MURATA 14000 14-15+ 1206L Nego IC Co.Doris@negoic.com
SD3112-8R2-R Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 570mA 408 mOhm Nonstandard
SD3112-8R2-R Cooper Bussmann 61775 1531+ INDUCTOR LO PROFILE 8.2UH 0.57A Alphatek Technology Limited
SD3112-8R2-R ELECTRONIC 27339 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SD3112-8R2-R IC 38602 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2256-36L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820¦ÌH Unshielded Molded Inductor 260mA 6.04 Ohm Max Axial
2256-36L API Delevan 42195 1531+ POWER CHOKE 820UH MOLDED AXIAL Alphatek Technology Limited
2256-36L API Delevan 47690 1525+ POWER CHOKE 820UH MOLDED AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2256-36L API Delevan 57619 2015+ POWER CHOKE 820UH MOLDED AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1944-09K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Unshielded Molded Inductor 2A 70 mOhm Max Axial
1944-09K 38155 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1944-09K Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
1944-09K Semiconductor 21193 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1944-09K STOCK 43270 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SRS-2-1.050 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #6 PVC 1.050" (26.67mm) Gray
SRS-2-1.050 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SRS-2-1.050 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9774020151R Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded M2.5x0.45 Steel 0.079" (2.00mm)
744902168 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68nH Unshielded Thin Film Inductor 150mA 5 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
744902168 IC 36710 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
744902168 Wurth 46290 1525+ INDUCTOR THIN FILM 68NH 0603 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744902168 Wurth 61645 1531+ INDUCTOR THIN FILM 68NH 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
2256R-36K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820¦ÌH Unshielded Molded Inductor 260mA 6.04 Ohm Max Axial