Location : Home > S > SD12-221-R
SD12-221-R
Share on FacebookShare on Facebook
SD12-221-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SD12-221-R INDUCTOR POWER SHIELD 220UH SMD 57699 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SD12-221-R N/A 20000 COOPER 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-19F-155-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB
AOI2210 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH
AOI2210 Alpha & Omega Semiconductor In 42035 1516+ MOSFET N-CH Alphatek Technology Limited
73739-0006 Fans, Thermal Management Thermal - Accessories CONN STRD RM KIT VERT BRASS .140
ATS-04F-183-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412
CMT908-V3 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.2A DCR 120 mOhm
CMT908-V3 IC 37440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMT908-V3 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMT908-V3 IC 37420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMT908-V3 NEW 98550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20D-13-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT
ATS-15G-113-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
ATS-10H-46-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-21C-04-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
912-165 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.165" (4.19mm) Natural