Location : Home > S > SD12-150-R
SD12-150-R
Share on FacebookShare on Facebook
SD12-150-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SD12-150-R INDUCTOR POWER SHIELD 15UH SMD 57199 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SD12-150-R N/A 20000 COOPER 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
SD12-150-R 17+ 26600 COOPER 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ACT45R-101-2P-TL001 Filters Common Mode Chokes 100¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.5 kOhm @ 10MHz 200mA DCR 1.5 Ohm
ACT45R-101-2P-TL001 TDK 25800 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ACT45R-101-2P-TL001 TDK 92700 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
ACT45R-101-2P-TL001 TDK 92700 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-20G-117-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT
ATS-11C-201-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412
ATS-14G-97-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
CF2-31*19*10 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 83 Ohm @ 100MHz ID 0.748" Dia (19.00mm) OD 1.220" Dia (31.00mm) Length 0.394" (10.00mm)
ACML-0201-600-T Filters Ferrite Beads and Chips 60 Ohm Impedance Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) Surface Mount 200mA 1 Lines 400 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
ACML-0201-600-T ABRACON 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
1641-683J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Shielded Molded Inductor 176mA 2.7 Ohm Max Axial
1641-683J Distributor 142350 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1641-683J Electronics 27651 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1641-683J IC 36540 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SW-15 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail Top Hat Slotted
SW-15 In.Stock 76800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
301-150 MOD Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount Capacitors Rectangular 0.150" (3.81mm) Natural
301-150 MOD IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5630 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.5mH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 464 mOhm Max Radial