Location : Home > S > SCRH8D43-330
SCRH8D43-330
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH8D43-330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH8D43-330 INDUCTOR SMD 33UH 1.6A 100KHZ 31645 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH8D43-330 INDUCTOR SMD 33UH 1.6A 100KHZ 57069 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com