Location : Home > S > SCRH8D28-220
SCRH8D28-220
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH8D28-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH8D28-220 INDUCTOR SMD 22UH 1.60A 100KHZ 56929 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH8D28-220 INDUCTOR SMD 22UH 1.60A 100KHZ 46310 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com