Location : Home > S > SCRH6D38-390
SCRH6D38-390
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH6D38-390 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH6D38-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.00A 10KHZ 46910 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SCRH6D38-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.00A 10KHZ 46910 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SCRH6D38-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.00A 10KHZ 57229 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH6D38-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.00A 10KHZ 46910 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SCRH6D38-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.00A 10KHZ 41805 Signal Transformer 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.