Location : Home > S > SCRH6D38-101
SCRH6D38-101
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH6D38-101 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH6D38-101 INDUCTOR SMD 100UH 0.65A 10KHZ 41525 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH6D38-101 INDUCTOR SMD 100UH 0.65A 10KHZ 56949 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH6D38-101 INDUCTOR SMD 100UH 0.65A 10KHZ 46350 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com