Location : Home > S > SCRH64B-331
SCRH64B-331
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH64B-331 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH64B-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.23A 1KHZ 57199 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH64B-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.23A 1KHZ 46850 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com