Location : Home > S > SCRH64B-270
SCRH64B-270
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH64B-270 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH64B-270 INDUCTOR SMD 27UH 0.82A 1KHZ 42455 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH64B-270 INDUCTOR SMD 27UH 0.82A 1KHZ 57879 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH64B-270 INDUCTOR SMD 27UH 0.82A 1KHZ 48210 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com