Location : Home > S > SCRH5D28R-120
SCRH5D28R-120
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH5D28R-120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH5D28R-120 INDUCTOR SMD 12UH 1.20A 100KHZ 42445 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH5D28R-120 INDUCTOR SMD 12UH 1.20A 100KHZ 57869 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com