Location : Home > S > SCRH5D28-120
SCRH5D28-120
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH5D28-120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH5D28-120 INDUCTOR SMD 12UH 1.15A 10KHZ 41495 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH5D28-120 INDUCTOR SMD 12UH 1.15A 10KHZ 56919 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH5D28-120 INDUCTOR SMD 12UH 1.15A 10KHZ 46290 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com