Location : Home > S > SCRH5D18-220
SCRH5D18-220
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH5D18-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH5D18-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.80A 10KHZ 46890 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SCRH5D18-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.80A 10KHZ 46890 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SCRH5D18-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.80A 10KHZ 31795 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH5D18-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.80A 10KHZ 57219 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com