Location : Home > S > SCRH4D28-100
SCRH4D28-100
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH4D28-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH4D28-100 INDUCTOR SMD 10UH 1.00A 100KHZ 56929 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH4D28-100 INDUCTOR SMD 10UH 1.00A 100KHZ 46310 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com