Location : Home > S > SCRH4D14R-220
SCRH4D14R-220
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH4D14R-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH4D14R-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.42A 100KHZ 32335 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH4D14R-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.42A 100KHZ 57759 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com