Location : Home > S > SCRH3D16A-6R8
SCRH3D16A-6R8
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH3D16A-6R8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH3D16A-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.73A 100KHZ 41675 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH3D16A-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.73A 100KHZ 57099 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH3D16A-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.73A 100KHZ 46650 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com