Location : Home > S > SCRH3D16A-470
SCRH3D16A-470
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH3D16A-470 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH3D16A-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.22A 100KHZ 42455 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH3D16A-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.22A 100KHZ 57879 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH3D16A-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.22A 100KHZ 48210 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com