Location : Home > S > SCRH3D16A-220
SCRH3D16A-220
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH3D16A-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH3D16A-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.40A 100KHZ 42055 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH3D16A-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.40A 100KHZ 57479 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH3D16A-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.40A 100KHZ 47410 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com