Location : Home > S > SCRH3D16A-1R5
SCRH3D16A-1R5
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH3D16A-1R5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH3D16A-1R5 INDUCTOR SMD 1.5UH 1.55A 100KHZ 32345 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH3D16A-1R5 INDUCTOR SMD 1.5UH 1.55A 100KHZ 57769 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH3D16A-1R5 INDUCTOR SMD 1.5UH 1.55A 100KHZ 47990 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com