Location : Home > S > SCRH2D14-2R2
SCRH2D14-2R2
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH2D14-2R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH2D14-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.5A 1.0MHZ 47590 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCRH2D14-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.5A 1.0MHZ 42145 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH2D14-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.5A 1.0MHZ 57569 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com