Location : Home > S > SCRH127/LD-5R8
SCRH127/LD-5R8
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127/LD-5R8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127/LD-5R8 INDUCTOR SMD 5.8UH 8.60A 100KHZ 57449 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH127/LD-5R8 INDUCTOR SMD 5.8UH 8.60A 100KHZ 47350 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N6497 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 250V 5A TO220AB