Location : Home > S > SCRH127/LD-330
SCRH127/LD-330
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127/LD-330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127/LD-330 INDUCTOR SMD 33UH 3.90A 1KHZ 57419 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH127/LD-330 INDUCTOR SMD 33UH 3.90A 1KHZ 47290 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com