Location : Home > S > SCRH127B-820
SCRH127B-820
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127B-820 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127B-820 INDUCTOR SMD 82UH 1.95A 100KHZ 62035 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH127B-820 INDUCTOR SMD 82UH 1.95A 100KHZ 57309 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SCRH127B-820 INDUCTOR SMD 82UH 1.95A 100KHZ 37060 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SCRH127B-820 INDUCTOR SMD 82UH 1.95A 100KHZ 47070 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.