Location : Home > S > SCRH127B-180
SCRH127B-180
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127B-180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127B-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.90A 100KHZ 61925 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH127B-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.90A 100KHZ 57199 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SCRH127B-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.90A 100KHZ 39188 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SCRH127B-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.90A 100KHZ 46850 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.